İptal, İade Koşulları ve Gizlilik

İptal, İade Koşulları ve Gizlilik

İptal/İade Şartları

Center Tahsilat Sistemi'nden 3D veya sanal pos ile yapılan tahsilatlarda itiraz süresi 5 iş günüdür. Kart sahibinin tarafımıza iade talebinde bulunması takip eden 7 iş günü içerisinde firmamız tarafından değerlendirme yapılıp müşteriye bilgi verilecektir. 

 

Kişisel Bilgi Güvenliği

Center Tahsilat Sistemi'nde müşterilerinden üyelik ve ödeme sırasında alınan tüm kişisel bilgiler mevcut en yüksek elektronik ve fiziksel güvenlik sistemleriyle korunmakta, sadece yetki sahibi personel ve gerekli durumlarda kullanıcı onayı ile görüntülenebilecek bir ortamda saklanmaktadır. Bu bilgiler yalnızca Türkiye Cumhuriyeti kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde kullanılmaktadır. 
Kişisel bilgilerin kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir şekilde açıklanmaması, yayınlanmaması, üçüncü şahıslarla paylaşılmaması firmamız tarafından taahhüt ve garanti edilmiştir.

Center Tahsilat Sistemi, kişisel bilgilerin dışındaki genel kullanıcı bilgilerini kullanıcı onayı verildiği taktirde; bilgilendirme, tanıtım, duyuru ve teklif amacıyla kullanma haklarını saklı tutar.

 

Ödeme Bilgileri Güvenliği

Center Tahsilat Sistemi bünyesinde oluşturulmuş olan online güvenlik departmanı; ilk kez ödeme yapacak olan müşterilerimizin kimlik ve adres bilgilerinin kontrolünü yaparak, gerekli durumlarda müşterilerle telefonla irtibata geçerek kredi kartı sahtekarlığı gibi yasal olmayan kullanımları önlemek için önlem almaktadır.
Center Tahsilat Sistemi, 256 bit güvenlik sertifikasına sahiptir. Center Tahsilat Sistemi'nden yapılan ödemelerde verilen kredi kartı bilgileri siteden bağımsız olarak Globalsign tarafından sağlanan 256 bit SSL şifreleme protokolü kullanılarak anlaşmalalı bankaların sistemine aktarılır ve banka tarafından sorgulama işlemi yapılır. Sorgulma sonucu anında müşteriye iletilir ve ödeme işlemi tamamlanır. Girilmiş olan kart bilgileri direk olarak bankaya iletilmekte; tüm işlemler müşteri ve banka arasında gerçekleşmektedir. Bu bilgiler hiçbir şekilde site tarafından görüntülenemediği ve kaydedilmediği için bilgilerin üçüncü şahısların eline geçmesi mümkün değildir.
Ödeme sayfasının sağ alt köşesinde bulunan kilit resmi sayfanın SSL ile şifrelenerek güvenlik altına alındığını göstermektedir.